Od roku 1995 poskytujeme překlady, předtiskové a odborné korektury, tlumočení, lokalizace software, webových stránek, multimédií a další jazykové služby zákazníkům po celém světě. Jsme pro vás všestranný, flexibilní a spolehlivý partner.

„Vzhledem k našim obchodním aktivitám jsme hledali vysoce kvalitního dodavatele překladatelských služeb, kterého jsme nalezli letos ve společnosti Aspena. Přestože začala naše spolupráce s Aspenou teprve nedávno, jsme s ní velice spokojeni."   Air Bank preklady 

Alpine Pro preklady    „Naše snaha o nalezení spolehlivého dodavatele překladatelských služeb v České republice nás v roce 2010 přivedla ke společnosti Aspena. Aspena pro nás pravidelně překládá texty týkající se sortimentu našich výrobků do jazyků, jakými jsou polština, ruština a angličtina, a to i ve velice krátkých termínech."

„Se službami poskytovanými společností Aspena jsme velmi spokojeni, což platí také pro její zaměstnance a jejich přístup k řízení projektů. Naše vzájemná spokojenost byla vyjádřena podpisem smlouvy na překladatelské služby se společností Aspena v únoru 2011. Aspenu můžeme doporučit všem dalším klientům hledajícím vysoce profesionální překladatelské služby."

  Wolters Kluwer preklady 

 ElectroWorld preklady  

„Se společností Aspena se můžeme vždy spolehnout nejen na kvalitu poskytovaných služeb, ale také na dodržování domluvených termínů a profesionální a ochotný přístup jejích pracovníků. Z toho důvodu můžeme bez váhání doporučit její služby také dalším klientům."


„Se společností Aspena spolupracujeme od roku 2002. Od té doby pro nás Aspena realizovala stovky objednávek. Vzhledem k naší dlouhodobé spokojenosti s kvalitou služeb společnosti Aspena ji můžeme dále doporučit."   Ferrit preklady 

Sigma preklady   

„Velmi si ceníme nejen profesionálního přístupu zaměstnanců společnosti Aspena, ale také kvality jejích překladů a dodržování termínů. Na základě našich zkušeností můžeme Aspenu doporučit jako spolehlivého partnera i dalším zákazníkům."

  


„U Aspeny si zvláště ceníme pohotovosti, s jakou poskytuje své služby, prvotřídní kvality jejích překladů a také nadšení, flexibility a odborného jednání jejích zaměstnanců a projektových manažerů dohlížejících na realizaci každé objednávky překladu."

  teva preklady