Vynikáme:


Překlady

Máme bohaté zkušenosti s více než 50 jazykovými kombinacemi. Dbáme na dodržení odborné terminologie. Všechny překlady podléhají kontrole v souladu s normami ISO. Jazyková korektura je zpracována jazykovým odborníkem. Vynikáme v expresním dodání překladu.

Lokalizace

Naše specializované oddělení realizuje lokalizační projekty software, webových stránek a portálů, multimédií a her z celé řady oborů, např. IT, medicínská technika, automobilový průmysl. Využíváme řadu nástrojů moderní technologie CAT a data zpracujeme ve všech dostupných formátech.

Tlumočení

Naši tlumočníci realizují konsekutivní, simultánní, telefonické a soudní tlumočení. Zajišťujeme kompletní tlumočnickou techniku. Zaměřujeme se na odbornost, profesionalitu, zkušenosti a důslednou přípravu. Tlumočíme obchodní jednání, veletrhy, konference i jednání na nejvyšší státní úrovni.

Další služby

Škálu jazykových služeb doplňují jazykové, předtiskové a odborné korektury, strojový překlad a následný post-editing, grafické zpracování, práce s multimédii a dabing. Každou z uvedených služeb realizuje specializovaný odborný tým s technickým zázemím a bohatými zkušenostmi.