Překlady jsou začátek

Nabízené jazykové služby se nelimitují pouze na překlady, lokalizace a tlumočení.

Jazykové služby

Nabízíme také korektury, soudní překlady nebo dabing

Spektrum našich jazykových služeb je velmi široké. Překlad, lokalizace a tlumočení je základ všeho, co realizujeme, ale bez dalších kroků bychom nemohli nabízet komplexní řešení. Korektury jsou nedílnou součástí překladatelského procesu a bez nich nelze překlady publikovat. Základem dabingu je také překlad, ale bez přepisu textů a následného namluvení by služba nebyla kompletní.

Překládáme ve 200 jazykových kombinacích za pomoci nejnovějších technologických nástrojů, které pomohou zajistit jak odbornou terminologii, tak jednotnost přeložených výrazů. Překládáme webové stránky i úřední dokumenty vyžadující „kulaté razítko“.

Pokud se jedná o jazykové služby, rádi je zajistíme a díky více než dvacetiletým zkušenostem víme, jak dodržet termín a rozpočet i u netradičních projektů.

Všechny jazykové služby realizujeme stejně zodpovědně.

Pro zákazníka vždy připravíme optimální řešení na míru jeho potřebám. Náš zákazník nemusí přesně vědět, jaké služby jeho poptávka potřebuje. Projektoví manažeři nejlépe ví, jaké kroky jsou potřeba a jaký bude konečný výsledek.

Zákazníkovi veškeré služby v návrhu řešení vysvětlíme, sdělíme, proč jsou potřebné a jak bude vypadat výsledek. Nezatahujeme ho zbytečně do složitých překladatelských procesů a dohlédneme na dodržení termínů a rozpočtů.

Korektury

Naše korektury zajistí perfektní výsledek po jazykové a odborné stránce.

Soudní překlady

Zajistíme překlady od soudního tlumočníka například pro komunikaci se státními orgány.

Lokalizace webových stránek

Prezentace do celého světa překládáme tak, aby odpovídaly pravidlům dané země.

DTP a grafické úpravy

Zajistíme stejný vzhled dokumentů napříč všemi jazykovými mutacemi.

Dabing

Namluvení audio nebo video nahrávky do 50 různých jazyků.

Projektové řízení

Dodržíme stanovený termín a rozpočet díky zkušeným projektovým manažerům.