Překlady

Překlad je pro nás komplexní službou

Vyhlásili jsme válku doslovným překladům. V našem podání je překlad obsahu komplexní službou, která vede k minimalizaci informačního šumu a k přirozenému přijetí překladu rodilým mluvčím.

Při realizaci překladu klademe důraz nejen na výběr vhodného překladatele, ale také na nezbytné jazykové služby, jako je jazyková korektura, odborná korektura nebo lokalizace.

Naši zkušení projektoví manažeři vám nabídnou optimální řešení s ohledem na povahu vašeho obsahu. Váš překlad kompletně zajistíme tak, abyste nemuseli být zataženi do složitého systému řešení. Mimo jiné pro vás zajistíme i vyhotovení soudních překladů.

Jsme časově flexibilní, vyhotovujeme překlady v expresních termínech. V případě potřeby náš tým pracuje 24 hodin denně!

20 let zkušeností s komplexní lokalizací na míru.

Za kvalitou našich překladů si stojíme. Naši překladatelé, korektoři a oboroví specialisté věnují maximální pozornost odborné přesnosti, terminologické jednotnosti a jazykové správnosti a provedou vás celým procesem lokalizace.

Zpracováváme překlady ve velkém množství souborů v různých formátech. Díky systematicky řízenému postupu máme neustálou kontrolu nad každým krokem procesů a specifickými požadavky. Pravidelně se školíme a komplexně se vzděláváme.

Neustále investujeme do technologického řešení a zabezpečení. Veškeré informace, které obdržíme od zákazníka, jsou tak u nás v naprostém bezpečí.

Na trhu působíme více než 20 let. Za tu dobu jsme stihli realizovat více než 230 tisíc projektů.

200 jazykových kombinací

Díky velkému množství jazykových kombinací vždy vyhovíme požadavkům na váš překlad. Využíváme služby kvalitních, vysoce specializovaných překladatelů, kteří procházejí pravidelným testováním.

Oborová specializace

Rozumíme specifickým požadavkům každého odvětví. Vždy sestavíme unikátní tým lingvistů a oborových specialistů, který je vhodný pro danou zakázku.

Dodržování rozpočtů a termínů

Velké množství překladů můžete zadávat opakovaně. Máme celou řadu nástrojů pro optimalizaci dlouhodobých nákladů a řízení různě velkých projektů.

Rychlost a flexibilita

Jsme vždy připraveni pružně reagovat na vaše požadavky. Překlady vyhotovujeme v expresních termínech, ale vždy s ohledem na potřebnou kvalitu.

Komplexnost služeb

Nabízíme doprovodné služby, jako jsou korektury, lokalizace a grafické práce. Zajistíme vyhotovení soudních překladů.

Terminologická jednotnost

Využíváme nástroje, které zajistí terminologickou jednotnost vašeho překladu.