Tlumočení

Pomůžeme vám zrealizovat tlumočení jak menší obchodní schůzky, tak i rozsáhlejší tlumočení s využitím tlumočnické techniky.

Tlumočení

Zajistíme, aby vám rozuměl každý

Zajistíme tlumočení pro všechny vaše příležitosti. Ať již při komornějších obchodních jednáních, školeních, ve výrobních provozech, při vysoce specializovaných odborných zasedáních (konsekutivní) nebo při konferencích, přednáškách, prezentacích či jiných akcích s větším počtem účastníků (simultánní).

Tlumočníka vybíráme vždy pro konkrétní projekt na základě jeho zkušeností a odbornosti, vždy se ale můžete spolehnout na jeho profesionálního přístup. Chceme, aby se tlumočník stal součástí vašeho obchodního jednání a přispěl tak k jeho úspěšnému průběhu.

Zajišťujeme také tlumočení na dálku. Potřebujete zavolat do zahraničí? Tlumočit při videokonferenci? Naši projektoví manažeři se postarají o celou realizaci. Při soudním jednání či jednání u notáře vám rádi najdeme soudního tlumočníka. Při výběru dbáme především na jeho přesnost a znalost právnické terminologie.

Pokud si nejste jisti, který typ tlumočení zvolit, naši zkušení projektoví manažeři vám pomohou se v dané problematice zorientovat a nabídnou vhodné řešení.

Tlumočení s projektovým řízením.

Při realizaci tlumočení nasloucháme vašim požadavkům. Spolupracujeme s kvalitními odborníky, kteří jsou díky své specializaci vhodní pro vaši zakázku a orientují se v daném odvětví.

Kompletní řízení tlumočnického projektu můžete nechat na nás. Postaráme se o veškeré doprovodné služby, jako je zajištění tlumočnické techniky či překlad doprovodných materiálů. O průběhu realizace vás budeme průběžně informovat, aniž bychom vás zatěžovali. Naši zkušení projektoví manažeři se postarají o vše potřebné.

Tlumočení na míru vašim požadavkům

Zjistíme, jakou máte o tlumočení představu a nabídneme nejvhodnější řešení.

Rychlost a flexibilita

Víme, že váš čas je drahý. Proto přinášíme rychlé služby a reagujeme okamžitě.

Poskytujeme kompletní servis

Zajistíme doprovodné služby, jako je tlumočnická technika nebo překlady doprovodných materiálů.

Dodržování rozpočtů a termínů

Vaše tlumočení přesně naplánujeme a efektivně uřídíme prostřednictvím našich projektových manažerů.

Specializace

Tlumočíme různé obory včetně vysoce specializovaných, jako je medicína, technika nebo právo.

Máme bohaté zkušenosti a nebojíme se nových výzev

Mimo jiné jsme zajistili simultánní tlumočení na Mistrovství světa v atletice pro tři sta účastníků do čtyř evropských jazyků. Jeho bezchybný průběh jsme realizovali během víkendu.