Obchodní manažer/-ka

Náplň práce

  • cílení na české nebo zahraniční trhy (primárně Evropa)
  • vyhledávání a získávání nových klientů
  • komunikace a péče o stávající zákazníky včetně rozšiřování možností spolupráce
  • aktivní prezentace nabídky služeb novým zákazníkům
  • obchodní účast na konferencích a veletrzích
  • konzultační a poradenská podpora zákazníka při hledání nejvhodnějšího překladatelského řešení
  • obchodní spolupráce s výrobním týmem v průběhu realizace překladatelské zakázky
  • sledování trhu za účelem utváření komplexní nabídky služeb

Požadujeme

  • smysl pro ochod a schopnost navazovat dlouhodobé obchodní vztahy
  • samostatnost, sebeřízení a zodpovědnost
  • proaktivní přístup, kreativitu a flexibilitu (řešení problémů, hledání alternativních řešení)
  • komunikační znalost angličtiny nebo němčiny nutností
  • ochota a schopnost vzdělávat se v oblasti překladatelsko/lokalizačních procesů
  • praxe v obchodní činnosti vítána
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práci v úspěšné české firmě s dlouholetou tradicí v oboru
  • možnost interakce s velkými světovými klienty
  • možnost každodenní komunikace v angličtině/němčině
  • služební vůz k dispozici
  • zajímavou pozici s prostorem pro vlastní invenci
  • podporu a spolupráci obchodního týmu, otevřená interní komunikace
  • vstupní zaškolení a komplexní program pravidelného vzdělávání
  • možnost profesního růstu i přizpůsobení pozice
  • atraktivní pracovní prostření v centru Brna, výborná dostupnost MHD
  • odpovídající mzdu a motivující systém odměňování
  • řadu zaměstnaneckých výhod:
    vzdělávací program
    podpora rozvoje kompetencí
    občerstvení na pracovišti
    příspěvek na jazykové vzdělávání
    slevy na firemní produkty
    stravenky
    teambuildingové sportovní, poznávací, wellness akce
    dny dovolené navíc
    narozeninové finanční odměny, aj.
  • nástup ihned, resp. dle dohody

Máte-li zájem o uvedenou pozici, vyplňte prosím následující formulář.

Maximální velikost souboru: 2MB

Zadejte bezpečnostní kód:
 Security code