Obchodní manažer/-ka

Náplň práce

  • získávání nových zákazníků a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • komunikace se zákazníky v ČR
  • aktivní prezentace nabídky služeb novým zákazníkům
  • konzultace a podpora zákazníka při hledání nejvhodnějšího řešení
  • cílené sledování potřeb trhu a konkurence za účelem utváření komplexní nabídky služeb

Požadujeme

  • smysl pro obchod a schopnost dlouhodobě navazovat obchodní vazby
  • samostatnost a sebeřízení
  • nadšení pro věc
  • proaktivní přístup, kreativitu a flexibilitu (řešení problémů, hledání alternativních řešení)
  • pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • ŘP skupiny B
  • praxe v obchodní činnosti vítána, ale není podmínkou

Nabízíme

  • práci v úspěšné české firmě s dlouholetou tradicí v oboru
  • zajímavou pozici s prostorem pro vlastní invenci
  • podporu a spolupráci v týmu s přátelskými kolegy
  • vstupní zaškolení a pravidelné vzdělávání
  • atraktivní pracovní prostředí v centru Brna
  • odpovídající mzdu a motivující systém odměňování
  • služební vůz k dispozici
  • zajímavé firemní benefity (pružná pracovní doba, stravenky, jazykové vzdělávání, slevy, mobilní telefon, firemní akce, věrnostní benefity…...)

Máte-li zájem o uvedenou pozici, vyplňte prosím následující formulář.

Maximální velikost souboru: 2MB

Zadejte bezpečnostní kód:
 Security code