Obchodní manažer/-ka pro zahraniční trh s němčinou

Náplň práce

  • cílení na zahraniční trhy (primárně Evropa)
  • vyhledávání a získávání nových klientů
  • komunikace a péče o stávající zahraniční zákazníky včetně rozšiřování možností spolupráce
  • aktivní prezentace nabídky služeb novým zákazníkům
  • obchodní účast na konferencích a veletrzích
  • konzultační a poradenská podpora zákazníka při hledání nejvhodnějšího překladatelského řešení
  • obchodní spolupráce s výrobním týmem v průběhu realizace překladatelské zakázky
  • sledování trhu za účelem utváření komplexní nabídky služeb

Požadujeme

  • smysl pro ochod a schopnost navazovat dlouhodobé obchodní vztahy
  • samostatnost, sebeřízení a zodpovědnost
  • proaktivní přístup, kreativitu a flexibilitu (řešení problémů, hledání alternativních řešení)
  • komunikační znalost němčiny (angličtina výhodou)
  • ochotu a schopnost vzdělávat se v oblasti překladatelsko-lokalizačních procesů
  • praxe v obchodní činnosti vítána
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • práci v úspěšné české firmě s dlouholetou tradicí v oboru
  • podporu a spolupráci v týmu s přátelskými kolegy
  • vstupní zaškolení a komplexní program pravidelného vzdělávání
  • atraktivní pracovní prostředí v centru Brna, výborná dostupnost MHD
  • odpovídající mzdu a motivující systém odměňování
  • zajímavé firemní benefity (příspěvek na jazykové vzdělávání, služební telefon, firemní akce...)

Máte-li zájem o uvedenou pozici, vyplňte prosím následující formulář.

Maximální velikost souboru: 2MB

Zadejte bezpečnostní kód:
 Security code