PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA - oddělení pro zahraniční obchod

Náplň práce

  • přijímá objednávky a zakázky a kompletně je zpracovává
  • podílí se na obchodní činnosti při běžných zakázkách, ale i na řízení rozsáhlejších projektů
  • prostřednictvím telefonu a emailu aktivně komunikuje s klienty a dodavateli ze zahraničí
  • koordinuje práci dodavatelů
  • obchodní účast na konferencích a veletrzích
  • pracuje se specifickými SW (po zaškolení na jejich používání)
  • úzce spolupracuje s ostatními členy obchodního a realizačního týmu

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ, VŠ
  • výbornou znalost práce s PC a chuť se v této oblasti dále rozvíjet (podmínkou)
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilitu
  • schopnost stanovit si priority a pracovat na několika projektech zároveň
  • schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce

Nabízíme

  • zázemí stabilní, dynamické a perspektivní společnosti
  • práci v mladém pracovním kolektivu
  • atraktivní pracovní prostředí v centru města
  • řadu zaměstnaneckých výhod
  • možnost rozšiřování IT a jazykových znalostí
  • zaškolení a další vzdělávání

Máte-li zájem o uvedenou pozici, vyplňte prosím následující formulář.

Maximální velikost souboru: 2MB

Zadejte bezpečnostní kód:
 Security code