Projektový/á manažer/ka – oddělení pro zahraniční obchod

Náplň práce

  • přijímá objednávky a zakázky a kompletně je zpracovává
  • podílí se na obchodní činnosti při běžných zakázkách, ale i na řízení rozsáhlejších projektů
  • prostřednictvím telefonu a e-mailu aktivně komunikuje s klienty a dodavateli ze zahraničí
  • koordinuje práci dodavatelů
  • dokonale ovládá specializované SW nástroje (po zaškolení)
  • úzce spolupracuje s ostatními členy obchodního a realizačního týmu

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ, VŠ
  • výbornou znalost práce s PC a chuť se v této oblasti dále rozvíjet (podmínkou)
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilitu
  • schopnost stanovit si priority a pracovat na několika projektech zároveň
  • schopnost samostatného rozhodování i týmové spolupráce

Nabízíme

  • zázemí stabilní, dynamické a perspektivní společnosti
  • možnost rozšiřování IT a jazykových znalostí
  • práci v mladém pracovním kolektivu
  • atraktivní pracovní prostředí v centru města
  • zaškolení a další vzdělávání
  • řadu zaměstnaneckých výhod:
 vzdělávací program
 podpora rozvoje kompetencí
 občerstvení na pracovišti
 příspěvek na jazykové vzdělávání
 slevy na firmní produkty
 stravenky
 teambuildingové sportovní, poznávací, wellness akce
 flexi pass
 dny dovolené navíc
 narozeninové finanční odměny, aj.

  • nástup dle dohody

Máte-li zájem o uvedenou pozici, vyplňte prosím následující formulář.

Maximální velikost souboru: 2MB

Zadejte bezpečnostní kód:
 Security code