KOORDINÁTOR/-KA JAZYKOVÝCH SLUŽEB

Náplň práce

  • příjem zakázek a objednávek a jejich komplexní zpracování
  • administrativní a obchodní činnost při zpracování zakázek od stálých i nových zákazníků
  • možnost řízení rozsáhlejších zakázek
  • kalkulace a tvorba nabídek dle poptávky zákazníků
  • aktivní obchodní telefonická, emailová, příp. osobní komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ
  • pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • výbornou znalost práce s programy MS Office
  • logické a obchodní myšlení
  • komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce

Nabízíme

  • zázemí stabilní, dynamické a perspektivní společnosti
  • práci v mladém pracovním kolektivu
  • atraktivní pracovní prostředí v centru města
  • řadu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na jazykové vzdělávání, slevy na firemní
  • produkty, stravenky, teambuildingové aktivity, aj.)
  • zaškolení a další vzdělávání
  • nástup ihned, resp. dle dohody

Máte-li zájem o uvedenou pozici, vyplňte prosím následující formulář.

Maximální velikost souboru: 2MB

Zadejte bezpečnostní kód:
 Security code