Koordinátor/-ka jazykových služeb

Náplň práce

  • příjem zakázek a objednávek a jejich komplexní zpracování
  • administrativní a obchodní činnost při zpracování zakázek od stálých i nových zákazníků
  • možnost řízení rozsáhlejších zakázek
  • kalkulace a tvorba nabídek dle poptávky zákazníků
  • aktivní obchodní telefonická, e-mailová, příp. osobní komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ
  • pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost práce s programy MS Office
  • logické a obchodní myšlení
  • komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost samostatného rozhodování, ale i týmové spolupráce

Nabízíme

  • zázemí stabilní, dynamické a perspektivní společnosti
  • práci v mladém pracovním kolektivu
  • atraktivní pracovní prostředí v centru města
  • zaškolení a další vzdělávání
  • řadu zaměstnaneckých výhod:
    vzdělávací program
    podpora rozvoje kompetencí
    občerstvení na pracovišti
    příspěvek na jazykové vzdělávání
    slevy na firmní produkty
    stravenky
    teambuildingové sportovní, poznávací, wellness akce
    flexi pass
    dny dovolené navíc
    narozeninové finanční odměny, aj.
  • nástup dle dohody

Máte-li zájem o uvedenou pozici, vyplňte prosím následující formulář.

Maximální velikost souboru: 2MB

Zadejte bezpečnostní kód:
 Security code