Bratislava – externý prekladateľ – ANG/NEM/FRA/POL/RUŠ/ŠPA/MAĎ/TAL

Pracovná náplň

Preklady najmä právnych dokumentov (zmluvy, zákony), technických manuálov a výrobných postupov v oblasti strojárenstva, elektrotechniky, IT, medicínskej techniky apod.

Požadujeme

  • výbornú znalosť príslušného cudzieho jazyka (angličtina, nemčina, španielčina, poľština, ruština francúzština, maďarčina, taliančina)
  • výbornú znalosť slovenského jazyka
  • veľmi dobrú znalosť práce s počítačom a s programami MS-Office
  • skúsenosti v oblasti právnych alebo technických textov výhodou
  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a flexibilitu
  • skúsenosti s využívaním CAT nástrojov výhodou

Ponúkame

  • spoluprácu so silnou a stabilnou prekladateľskou spoločnosťou
  • spätnú väzbu k spracovaným prekladom
  • pravidelný prísun zákaziek
  • zaškolenie v oblasti prekladateľských softwarových programov

Máte-li zájem o uvedenou pozici, vyplňte prosím následující formulář.

Maximální velikost souboru: 2MB

Zadejte bezpečnostní kód:
 Security code