Externý DTP/Grafik

Pracovná náplň

  • príprava zdrojových súborov v grafických programoch pre preklad v CAT nástrojoch
  • poskytovanie technickej podpory v DTP projektovým manažérom
  • spracovanie lokalizovaných dokumentov v grafických programoch podľa predlohy
  • predtlačová príprava
  • spracovanie a synchronizácia audiovizuálnych materiálov, výroba titulkov

Požadujeme

  • pracovné skúsenosti s technickou prácou v oblasti DTP/multimédiami (aspoň 1 rok)
  • dobrú znalosť čo najširšieho spektra nástrojov: InDesign (podmienkou), Illustrator, Photoshop, Acrobat, FrameMaker, Premiere, After Effects, Flash, QuarkXPress, Corel
  • spoľahlivosť, dôslednosť a nadšenie pre vec
  • ochotu učiť sa novým programom a postupom

Ponúkame

  • spoluprácu so silnou a stabilnou prekladateľskou spoločnosťou
  • spätnú väzbu k spracovaným prekladom
  • pravidelný prísun zákaziek
  • zaškolenie v oblasti prekladateľských softwarových programov

Máte-li zájem o uvedenou pozici, vyplňte prosím následující formulář.

Maximální velikost souboru: 2MB

Zadejte bezpečnostní kód:
 Security code