Zařídíme, abyste byli srozumitelní

Nabízíme překladatelské a tlumočnické služby, díky kterým vám bude rozumět.

Překlady a lokalizace vašich produktů i služeb můžete nechat na nás

Poskytujeme komplexní jazykové služby nejvyšší kvality, tak vám pomáháme komunikovat v cizích jazycích.

Na trhu jsme od roku 1995. Od té doby jsme získali nepřeberné množství zkušeností, které nám pomohly naše služby dále vylepšovat: optimalizovat procesy překladu, otevřít nové pobočky, stabilizovat personální růst a systémově nastavit přesnou kontrolu kvality překladatelů.

Jsme důvěryhodnou společností zajišťující komunikaci se zákazníky, obchodními partnery nebo spotřebiteli v jejich rodném jazyce. Přispíváme našim zákazníkům k vyšší konkurenceschopnosti na světových trzích.

Nabízíme individuální řešení, aktivně nasloucháme, věcně komunikujeme, dodáváme naše služby rychle a včas.

Nasloucháme vašim potřebám.

Při poskytování překladatelských a tlumočnických služeb nasloucháme Vašim potřebám. Klademe důraz na vstřícnost a osobní jazykový servis.

Neustále se zdokonalujeme a hledáme efektivnější řešení, cesty a správné moderní nástroje. Vzděláváme se, dbáme na kvalitu. Jako jedna z prvních společností jsme získali certifikát ČSN EN ISO 17100 pro lokalizační oddělení.

Generujete mnohem více malého objemu obsahu ve velkém množství souborů a formátech. Díky systematickému postupu máme u každého z nich kontrolu nad specifickými požadavky při dodržení všech důležitých ISO norem.

6 Základních pilířů společnosti Aspena

Překladatelské služby s dlouholetou tradicí.

Jsme firma s více než dvacetiletou tradicí. Nezáleží na tom, jestli jste fyzická osoba, živnostník nebo nadnárodní firma, naše překladatelské služby vždy porostou s vašimi potřebami. Díky množství jazykových variací porozumí vašim službám nebo produktu téměř kdokoliv na světě.

Budeme vám aktivně naslouchat a zároveň s vámi komunikovat. Díky pochopení vašich potřeb jsme pak schopni nabízet individuální řešení, o kterém víme, že povede k nejlepšímu překladu.

Nejsme pouze prodejci překladů a lokalizací. Zejména díky možnosti edukace vás dokážeme nasměrovat ke správným nástrojům. Proto naši práci chápeme především jako službu, která vede k prosperitě a růstu.

Kvalita v každém kroku poskytované služby.

Naši projektoví manažeři mají bohaté zkušenosti s komplexním řízením jednotlivých zakázek. Postaráme se tak o úplné řízení vašich projektů.

Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb. Všechny naše postupy zaměřujeme na kvalitu. V souladu s tímto jsme v roce 2002 absolvovali certifikační audit a splnili požadavky normy ISO 9001. V lokalizačním oddělení poskytujeme překladatelské služby v souladu s normou ČSN EN ISO 17100.

Neustále investujeme do technologického řešení a zabezpečení. Veškeré informace, které obdržíme od zákazníka, jsou tak u nás v naprostém bezpečí.