Lokalizace je komplexní proces, kdy váš produkt převedeme z jednoho jazyka (zdrojového) do druhého jazyka (cílového), a je zároveň přizpůsoben jazykovým, kulturním a dalším specifickým zvyklostem cílové země.

Poskytujeme:

Naše speciální oddělení pro lokalizace má bohaté zkušenosti s řízením rozsáhlých lokalizačních projektů z různých oblastí, jako např. IT (software i hardware), medicínská technika, elektronika, elektrotechnika, automobilový průmysl, finance a mnoho dalších. Součástí našich služeb je také lokalizace multimédií (audio/video), her nebo post-editing po strojovém překladu.

Na každý lokalizační projekt je sestaven realizační tým vedený projektovým manažerem. Mezi další členy týmu patří profesionální překladatelé, kontroloři, korektoři, odborní poradci, techničtí a DTP specialisté.

Při lokalizaci používáme speciální software pro podporu překladů, tzv. CAT nástroje, které nám pomáhají udržovat jednotnou terminologii a vytvářet tak kvalitní a konzistentní překlady. Překlady vždy provádí profesionální překladatelé s využitím některého z CAT nástrojů.