200 kombinací jazyků

Máme řešení pro všechny světové jazyky

Zajistíme překlady i tlumočení ve více než 200 jazykových kombinacích. Nemusíte spolupracovat s více překladatelskými společnostmi, všechny projekty budete mít u nás na jednom místě. Díky nepřetržité práci s profesionálními dodavateli zajišťujeme výborná řešení pro všechny hlavní jazykové kombinace, včetně těch méně tradičních.

Angličtina – korejština, čeština – srbština, francouzština – arabština, španělština – slovenština, polština – brazilská portugalština nebo němčina – japonština. To je jen 6 ukázek z mnoha jazykových kombinací, které jsme v minulém roce pro zákazníky zajistili. Evropské ani asijské jazyky pro nás nejsou problém.

Databázi našich spolupracovníků budujeme už desítky let. Všechny naše dodavatele pravidelně testujeme. Můžete se tak spolehnout, že to jsou opravdoví lingvističtí odborníci a oboroví specialisté.

Naši překladatelé a tlumočníci jsou odborníci na slovo vzatí.

Spolupracujeme pouze s největšími jazykovými odborníky. Testujeme je v několika kolech, dokud nejsme o jejich kvalitách zcela přesvědčeni. Pravidelně sledujeme úroveň využívaných dodavatelů a nabízíme jim možnosti školení a dalšího rozvoje.

Všechny světové jazykové kombinace

Nabízíme jazykové služby pro asijské, africké, evropské a americké jazyky.

Jen jeden dodavatel služeb

Nemusíte řešit více dodavatelů, všechny jazykové služby budete mít u nás na jednom místě.

Kvalitní databáze dodavatelů

Používáme jen ty nejkvalitnější překladatele a tlumočníky.

Netradiční jazyky

Zvládáme překládat i haitštinu, pandžabi, tagalog nebo javánštinu.

Odborná terminologie 80 oborů

Naši spolupracovníci jsou nejen jazykoví odborníci, ale také oboroví specialisté.