200 kombinací jazyků

Máme řešení pro všechny světové jazyky.

Be Understood

Zajistíme překlady i tlumočení ve více než 200 jazykových kombinacích. Nemusíte spolupracovat s více překladatelskými společnostmi, všechny projekty budete mít u nás na jednom místě. Díky nepřetržité práci s profesionálními dodavateli zajišťujeme výborná řešení pro všechny hlavní jazykové kombinace, včetně těch méně tradičních.

Angličtina – korejština, čeština – srbština, francouzština – arabština, španělština – slovenština, polština – brazilská portugalština nebo němčina – japonština. To je jen 6 ukázek z mnoha jazykových kombinací, které jsme v minulém roce pro zákazníky zajistili. Evropské ani asijské jazyky pro nás nejsou problém.

Databázi našich spolupracovníků budujeme už desítky let. Všechny naše dodavatele pravidelně testujeme. Můžete se tak spolehnout, že to jsou opravdoví lingvističtí odborníci a oboroví specialisté.

 

PODLE VAŠICH POŽADAVKŮ ZAJISTÍME JAKOUKOLIV JAZYKOVOU KOMBINACI I V JAZYCÍCH MIMO UVEDENÝ PŘEHLED

SEZNAM JAZYKŮ

Albánština, Angličtina, Arabština, Arménština, Běloruština, Bengálština, Bosenština, Bulharština, Čeština, Čínština, Dánština, Estonština, Finština, Francouzština, Gruzínština, Hebrejština, Hindština, Holandština, Chorvatština, Indonéština, Italština, Japonština, Kazaština, Korejština, Latina, Litevština, Lotyština, Maďarština, Makedonština, Moldavština, Mongolština, Němčina, Norština, Perština, Polština, Portugalština, Rumunština, Ruština, Řečtina, Slovenština, Slovinština, Srbština, Španělština, Švédština, Thajština, Turečtina, Ukrajinština, Urdština, Valonština, Valonština, Vlámština

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci