Certifikace

Jsme hrdými držiteli certifikátů dle ČSN EN ISO 9001ISO 17100  
       

Be Understood

Jako přední společnost v oblasti překladů a tlumočení držíme krok s nároky na kvalitu realizace překladatelských a tlumočnických služeb. Úspěšně absolvované certifikace dle ISO 9001 a ISO 17100 jsou jedním z důkazů vysoké kvality našich služeb, a to i pro každoroční plnění auditů bez neshod, tzn. bez jakýchkoliv odchylek od přísných pravidel norem.

Rychle a s dosažením vysoké míry kvality realizujeme expresní zakázky i rozsáhlé projekty díky striktnímu dodržování zavedených standardizovaných nástrojů řízení vnitřních procesů. Důkazem, že Aspena klade na kvalitu velký důraz, je opakované vynaložené úsilí a obhajoba norem ISO 9001 a ISO 17100. Stanovování strategie postupů a jejich volba stejně jako identifikace a řízení rizik, plánování inovací a zlepšování ve společnosti jsou jen části kroků realizace, které nám pomáhají eliminovat i hypotetické nedostatky a vylepšovat službu, kterou již 25 let oceňuje více než 25 tisíc spokojených zákazníků.

V souladu s normami pravidelně podrobujeme nastavené procesy kritice, jak z naší strany, tak z pohledu nezávislých auditorů a na základě vyhodnocených závěrů se přizpůsobujeme měnícím se požadavkům našich zákazníků a světovým trendům v oblasti překladů a tlumočení.

 

6 ZÁKLADNÍCH PILÍŘŮ SPOLEČNOSTI

200 jazykových kombinací

200 jazykových kombinací

Díky množství jazykových variací můžeme spojit vaše služby nebo produkt s téměř jakýmkoliv spotřebitelem na světě.

Dodržování rozpočtů a termínů

Dodržování rozpočtů a termínů

Čas jsou peníze. Díky zkušenostem s jinými obory pro vás nastavíme ty nejefektivnější postupy.

Kvalita

Kvalita

Vzděláváme se, dbáme na kvalitu. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Jako jedna z prvních společností jsme získali certifikát ČSN EN ISO 17100 pro lokalizační oddělení.

Projektové řízení

Projektové řízení

Věříme, že nám rádi přenecháte řízení celé řady překladatelských a lokalizačních procesů. Pokud nechcete, nebudete zataženi do problematického systému řešení.

Správa a řízení projektů

Správa a řízení projektů

Disponujeme zkušeným týmem projektových manažerů, kteří se postarají o kompletní řízení vašeho projektu.

Zabezpečené workflow

Zabezpečené workflow

Udržíme obsah v tajnosti a bezpečí i přesto, že k němu chcete mít kdykoliv přístup. Neustále investujeme do technologického cloudového řešení a softwaru jazykových služeb. Když je potřeba, pořídíme si vaše řešení a naučíme se jej používat.