DTP

Zajistíme grafické zpracování překladů

Překlad textů tvoří často pouze část zakázky. Tou další je korekce schémat, obrázků nebo grafů, jejichž obsah musí odpovídat správné jazykové mutaci. Pokud je v obrázku text, musí být exportován, přeložen a vložen zpět tak, aby nebylo poznat, že se prováděly grafické úpravy.

Pomocí CAT nástrojů, grafického studia a zkušeného projektového týmu zajistíme kompletní a finální grafickou úpravu všech dokumentů. Výstup od nás nebudete muset nijak dál upravovat a ušetříte tak čas i finance.

Grafické úpravy a DTP jsou důležité především u marketingových materiálů, návodů a manuálů, ale také pro firemní prezentace.

DTP a grafika od profesionálů.

Využíváme odborných znalostí většiny profesionálních DTP programů, jako jsou například Adobe FrameMaker, Adobe PageMaker, QuarkXpress, InterLeaf, Adobe InDesign.

Spolupráce našich grafiků s profesionálním grafickým studiem nám umožňuje vyhotovit překlady s úplnou a konečnou grafickou úpravou včetně tisku, a to i ve velkých nákladech, v požadované kvalitě, technologii i použitých materiálech.

Zkušený projektový tým

Zkušený projektový tým

Naši projektoví manažeři navrhnou optimální řešení pro jakýkoliv projekt.

Interní a externí grafici

Interní a externí grafici

Disponujeme dostatečně širokým týmem pro perfektní výsledek.

Jakýkoliv formát

Jakýkoliv formát

Pracujeme s tradičními i méně tradičními formáty. Od roku 1995 jsme realizovali nespočet grafických projektů.

Využití CAT nástrojů

Využití CAT nástrojů

S grafickou úpravou často pomůže také využití CAT nástrojů, které text zasadí do původní sazby zdrojového dokumentu.