Expresní překlady textů v mnoha jazycích a oborech

Zajistíme vyhotovení vašich překladů v co nejkratším možném termínu.

Be Understood

Potřebujete mít překlad hotový do 24 hodin nebo dokonce i v ten samý den, kdy jste si překlad objednali? Vyvinuli jsme unikátní překladatelský proces, který takto rychlé překlady umožnuje, a to při zachování té nejvyšší kvality.

Při realizaci překladu v expresních termínech dbáme nejen na rychlost překladu, ale samozřejmě i na jeho jazykovou správnost. Zajistíme vám vhodného překladatele s ohledem na typ překládaného textu. Ať už se jedná o soudní, technický, nebo jiný odborný překlad, dbáme na vysokou kvalitu jeho provedení. Ať už potřebujete expresní překlad do angličtiny, němčiny, češtiny, slovenštiny, nebo jiného jazyka, u nás vám rádi pomůžeme.

Zpracováváme překlady souborů v mnoha různých formátech.

Díky překladovým nástrojům je dosaženo přesné odborné terminologie a jednotnosti celého překládaného textu i v expresních termínech.

Náš tým překladatelů pracuje včetně víkendů a svátků. To znamená, že překládáme nepřetržitě. Díky našemu unikátnímu procesu dodáme překlady vždy v dohodnutém termínu a kvalitě.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Zkušenosti

Zkušenosti

Máme desítky let zkušeností s jazykovými službami. Realizovali jsme všechny typy projektů: od jednorázové po několikaleté spolupráce.

Projektový tým

Projektový tým

Každý projekt řídí projektový tým, který zajistí dodržení stanovených termínů a rozpočtů.

Kompletní nabídka služeb

Kompletní nabídka služeb

Vyhotovíme překlady, připravíme glosáře, zajistíme korektury, lokalizace audio a video obsahu, testování i následnou kontrolu.

200 jazykových kombinací

200 jazykových kombinací

Pracujeme v padesáti hlavních jazycích a jejich kombinacích.