Konsekutivní tlumočení pro vaše mezinárodní setkání a prezentace

Konsekutivní tlumočení je ideální pro obchodní jednání, školení, vysoce specializovaná odborná zasedání, pracovní večeře nebo služební cesty.

 

Be Understood

Profesionální a odborné konsekutivní tlumočení

Tlumočení, které následuje v přestávkách poté, co řečník domluví, se nazývá konsekutivní. Jedná se o typ tlumočení vhodný pro menší skupiny a pro malé množství cizích jazyků.

Navrhneme optimální řešení pro konsekutivní tlumočení kdekoliv na světě. Naše desítky let budovaná databáze profesionálních tlumočníků zajistí hladký průběh obchodního jednání ve všech hlavních jazykových kombinacích.

Pokud to situace vyžaduje, zajistíme soudní konsekutivní tlumočení, které je nutné pro soudní jednání nebo na svatbě. Soudní tlumočník musí být zapsaný do seznamu znalců a tlumočníků daného státu. Musí být nezávislý a musí se ujišťovat, že zákazník všemu rozumí.

Projektový tým a profesionální tlumočníci pro hladký průběh tlumočení.

Každý projekt konsekutivního tlumočení je řízen projektovým týmem. Ten zajistí vhodného tlumočníka pro dané jednání nebo schůzku. Zajistíme veškeré náležitosti spojené s projektem, jako je cesta, ubytování nebo tlumočnická technika.

Realizovali jsme tlumočení pro společnost Unilever ve francouzském Dijonu. Po dobu 8 týdnů se 3 naši tlumočníci podíleli na školení zaměřené na oblast techniky, potravinářství a chemie. Ve švédském Malmö jsme realizovali tlumočení do švédštiny pro 15 zástupců české krajské samosprávy. Tématem odborných přednášek byla sociálně‑pracovně‑právní problematika integrace cizinců.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Kombinace hlavních světových jazyků

Kombinace hlavních světových jazyků

Jsme schopni realizovat tlumočení v desítkách jazykových kombinací.

Tlumočení bez hranic

Tlumočení bez hranic

Zajistíme tlumočení ve Francii, Nizozemí, Švédsku i USA.

Zajištění dostatečného množství kvalifikovaných tlumočníků se znalostí oboru

Zajištění dostatečného množství kvalifikovaných tlumočníků se znalostí oboru

Projektové řízení

Projektové řízení

Celý projekt sestavíme a realizujeme dle potřeb zákazníka.