Kontaktujte nás

S ohledem na současnou situaci vám s překlady nebo tlumočením kdykoliv poradíme prostřednictvím e-mailu nebo si domluvíme telefonickou konzultaci.

 

Be Understood

Vážení zákazníci,

s ohledem na současnou situaci budou všechny Vaše zakázky vyřizovány elektronicky nebo poštou.

I nadále pro Vás vyhotovíme soudní překlady Vašich dokumentů. Pokud potřebujete soudní překlad, kontaktujte nás prosím nejdříve e-mailem či telefonicky. 

Provozní doba pro elektronické odbavení Vašich zakázek zůstává nezměněna.

 

 

Česká republika

Brno

Tel.: +420 541 242 186
E-mail: preklady@aspena.cz

Adresa: Gorkého 15, 602 00, Brno

IČ: 60751185 / DIČ: CZ60751185

Otevírací doba

Pondělí–pátek: 08:00–17:00 hod.

Praha

Tel.: +420 261 219 481
E-mail: praha@aspena.cz

Adresa: Na Pankráci 26, 140 00, Praha

IČ: 60751185 / DIČ: CZ60751185

Otevírací doba

Pondělí–pátek: 08:00–18:00 hod.

Slovensko

Bratislava

Tel.: +421 255 640 781
E-mail: bratislava@aspena.sk

Adresa: Trnavská cesta 5, 831 04, Bratislava

Spojené státy

New York

Tel.: +1(917) 773-3539
E-mail: newyork@aspena.com

Adresa: 401 Park Avenue South, NY 10016

KANADA

Vancouver

Tel.: +1 604 446 1662
E-mail: vancouver@aspena.com

Adresa: 220 11 Street E. V7L2G7

Reference
Adidas

Adidas

Naše spolupráce se společností Aspena byla naprosto bezvadná. Kromě vysoké kvality služeb, které poskytuje, jejího profesionálního technického vybavení a kvalifikovaných lokalizačních pracovníků si ceníme také konstruktivního přístupu projektových manažerů, kteří pomáhají řídit celý projekt. Věříme, že naše spolupráce bude takto úspěšně pokračovat i v budoucnosti.

Wolters Kluwer

Wolters Kluwer

Naše spolupráce se společností Aspena byla zahájena v roce 2010 a v průběhu následujících let pro nás Aspena realizovala několik rozsáhlých překladatelských projektů. Se službami zajišťovanými společností Aspena jsme velmi spokojeni a totéž můžeme říci o přístupu jejích zaměstnanců k řízení projektů. V únoru 2011 vyústila vzájemná spolupráce v podpis dlouhodobé smlouvy na překladatelské služby se společností Aspena.

Koyo Bearings

Koyo

Zvláštní důraz klademe na kvalitu přeložených textů a technickou terminologii a Aspena je dodavatelem, jenž je schopen plnit naše přísná kritéria. Počátek naší úspěšně spolupráce se společností Aspena se datuje do roku 2005, a protože pro nás Aspena od té doby realizovala více než 170 zakázek, můžeme zcela jistě doporučit její služby všem zákazníkům usilujícím o kvalitu a rychlost, kteří potřebují spolehlivého dodavatele překladatelských služeb.

Air Bank

Air Bank

Vzhledem k našim obchodním aktivitám jsme hledali vysoce kvalitního dodavatele překladatelských služeb, kterého jsme nalezli ve společnosti Aspena. Přestože naše spolupráce se společností Aspena začala teprve nedávno, jsme s ní velice spokojeni. Ceníme si nejen kvality překladů, nýbrž také flexibilního a ochotného přístupu jejích zaměstnanců.

Dimar

Dimar

Se službami, které nám poskytuje společnost Aspena, jsme spokojeni. Jsou realizovány v požadované kvalitě a určených termínech, i když jsou časově náročné. Tuto společnost vnímáme jako spolehlivého partnera, a tudíž můžeme doporučit její služby dalším klientům, kteří hledají poskytovatele kvalitních překladatelských služeb.

Czech Trade

CzechTrade

CzechTrade s Aspenou spolupracuje od roku 2004, kdy uspěla v náročném výběrovém řízení na překladatelské služby. Tato spolupráce pokračuje k vzájemné spokojenosti obou stran. Překlady, které vyžadujeme, jsou bez výjimky dodávány v domluvených termínech a splňují požadovanou kvalitu, i když jsou v mnoha případech požadavky velmi náročné s ohledem na odbornost i čas na realizaci.

Alpine Pro

Alpine Pro

Aspena pro nás pravidelně překládá texty vztahující se k našemu sortimentu výrobků. Nemáme pochyb, že naše spolupráce se společností Aspena bude pokračovat i v budoucnu v podobně úspěšném duchu jako doposud a že budeme její služby dále doporučovat všem dalším případným klientům hledajícím dodavatele vysoce kvalitních překladatelských služeb. Dodavatele, jehož zaměstnanci vždy pečlivě naslouchají požadavkům svých klientů.

Liebherr

LIEBHERR

S pracovníky Aspeny si skvěle rozumíme. Vždy byli velmi ochotní a udělali vše, co bylo v jejich silách, aby splnili naše požadavky. Tato pozitivní zkušenost se týká také vysoké kvality překladatelské práce a rovněž rychlých dodacích termínů, použití požadovaných formátů a DTP. Na úplném počátku naší spolupráce jsme byli seznámeni s klientskými a množstevními slevami, kterých jsme s radostí využili.

Sigma Group

SIGMA GROUP

Velmi si ceníme nejen profesionálního přístupu zaměstnanců společnosti Aspena, ale také kvality jejích překladů a dodržování termínů. Na základě našich zkušeností můžeme Aspenu doporučit jako spolehlivého partnera i dalším zákazníkům.

Siemens

SIEMENS

Se společností Aspena spolupracujeme od roku 2002. Od té doby pro nás Aspena realizovala stovky objednávek. Naše smlouva o spolupráci s touto společností je důkazem, že hodláme oceňovat systematickou spolupráci i v budoucnosti. S kvalitou služeb společnosti Aspena jsme dlouhodobě spokojeni a můžeme doporučit ji i práci, kterou odvádí.

Teva

TEVA

U Aspeny si zvláště ceníme pohotovosti, s jakou poskytuje své služby, prvotřídní kvality jejích překladů a také nadšení, flexibility a odborného jednání jejích zaměstnanců a projektových manažerů dohlížejících na realizaci každé objednávky překladu.

Deloitte

ORIFLAME

Služby společnosti Aspena využíváme dlouhodobě nejen z důvodu vysoce profesionální úrovně a kvality překladů, ale také kvůli flexibilnímu a vstřícnému přístupu zaměstnanců Aspeny k zákazníkům. Překlady jsou vždy dodávány v určených termínech a požadované kvalitě. Jsme přesvědčeni, že Aspena je spolehlivým a seriózním partnerem, jehož služby můžeme na základě našich zkušeností naprosto doporučit.

Bosch

BOSCH

Po vyzkoušení řady překladatelských agentur jsme se rozhodli pro společnost Aspena. Tato společnost vždy dodávala překlady v domluvených termínech a v požadovaném grafickém formátu. Využíváme také jejích služeb komplexního krátkodobého i dlouhodobého tlumočení, v tuzemsku i zahraničí. Z různých překladatelských agentur, jež jsme vyzkoušeli, aktuálně považujeme služby společnosti Aspena za jedny z nejlepších a nejkomplexnějších. Rozhodně je můžeme doporučit.

Bioveta

BIOVETA

Aspena pro nás realizovala již více než 100 objednávek. Na naší spolupráci se společností Aspena si vážíme především její schopnosti poskytovat překlady v mnoha jazykových kombinacích. Spolupráci se společností Aspena můžeme doporučit všem potenciálním zákazníkům, kteří hledají vysoce kvalitního a flexibilního dodavatele nabízejícího široké spektrum překladatelských, tlumočnických a lokalizačních služeb.

Deloitte

DELOITTE

Se společností Aspena spolupracujeme od roku 2002. Dodává nám prvotřídní běžné a soudní překlady v několika jazykových kombinacích v oblastech zahrnujících daně, ekonomii, finance a obchod. Na základě našich zkušeností můžeme překladatelské a tlumočnické služby společnosti Aspena doporučit i dalším náročným klientům.

Renault Trucks

RENAULT TRUCKS

Jako francouzský výrobce automobilů se denně setkáváme s dokumenty ve francouzském jazyce. Naše hledání kvalitního dodavatele pro jejich překlad skončilo v roce 2005, kdy se naším dodavatelem stala Aspena. Se službami poskytovanými společností Aspena jsme spokojeni – nejen s ohledem na kvalitu či rychlost překladu, ale také s ohledem na vstřícný a profesionální přístup jejích zaměstnanců.