Lokalizace webových stránek

Přeložíme váš obsah tak, aby vám rozuměli zákazníci z každého koutu naší planety. Od webových stránek a portálů, přes e‑shopy, až po online nápovědu

Při překladu přemýšlíme marketingově, abychom vám pomohli zaujmout zákazníky na různých trzích. Kromě překladu hlavního obsahu webu nezapomínáme ani na překlad novinek, dodatečných produktů a dalších aktualizací. Zajistíme pro vás také SEO podporu webových stránek, aby byly optimalizované pro vyhledávače na daném trhu.

Vždy pracujeme přímo se zdrojovými texty. Nemusíte tak nic kopírovat a posílat nám ke zpracování. Díky specializovaným nástrojům dokážeme efektivně pracovat se všemi používanými online formáty. Vy tak máte jistotu, že bude přeložen veškerý obsah a na nic se nezapomene.

Překlad online obsahu nechte kompletně na nás, od A do Z.

Kromě samotného překladu zahrnuje náš proces lokalizace celou řadu dalších technických a lingvistických činností. Text nejprve extrahujeme a připravíme k překladu. Poté jej zanalyzujeme za účelem sjednocení terminologie a stylu překladu. Terminologii revidujeme s ohledem na obor a jazykové trendy a zvyklosti cílového jazyka. Následuje samotný překlad se všemi potřebnými korekturami. Poté přijde vizuální kontrola, která zajistí správný vzhled na dané stránce.

Zkušenosti

Zkušenosti

Překládali jsme stovky webů z nejrůznějších oborů. Od největšího e-shopu se sportovním vybavením až po webové stránky prodejce značkového kuchyňského zboží.

Bezstarostný a kompletní servis

Bezstarostný a kompletní servis

Texty z webu vyexportujeme a přeložené je importujeme zpět. Včetně skrytých tagů, které se pouhým vykopírováním „ztratí v překladu“.

Revize textu

Revize textu

Text revidujeme s ohledem na zvyklosti cílového jazyka.

Vizuální kontrola konečné podoby

Vizuální kontrola konečné podoby

Zjistíme, zda není na webu některý text příliš dlouhý pro dané textové pole, případně jej upravíme tak, aby přesně pasoval do výsledné stránky.

Dlouhodobá spolupráce po skončení projektu

Dlouhodobá spolupráce po skončení projektu

Našim klientům zajišťujeme překlad nového obsahu se zachováním použité terminologie.

Libovolný formát

Libovolný formát

Pomocí specializovaných překladatelských nástrojů si poradíme s jakýmkoliv formátem.