Máme 25 let zkušeností s překladem více než dvěstě kombinací jazyků 

Dávno nejsme překladatelská sgentura. Jsme překladatelská společnost, která působí po celém světě. Důkazem jsou spokojení zákazníci od Severní Ameriky až po Oceánii.

Be Understood

Široká nabídka jazyků, jazykových služeb a zavedené standardy potvrzené mezinárodní certifikací z nás dělají předního hráče na trhu překladů a tlumočení

Pravidelně překladáme a tlumočíme do předních světových jazyků. To znamená, že vám bez problému zajistíme překlady z a do angličtiny, němčiny, francouzstiny, italštiny, ruštiny, španělštiny, slovenštiny, japonštiny, čínstiny ale také do jazyka zulu, inutštiny, mongolštiny a nejen těch.

Světové společnosti již nehledájí partnera, který jim umí přeložit nebo odtlumočit pouze jazyky v kombinaci s jazykem sídla překladatelské sgentury. V průběhu let jsme se stali partnerem pro společnosti, které od nás nakonec ani češtinu nechtějí. Je naším standardem dodat překlad mobilní aplikace zákazníkovi ze Spojených Států Amerických z angličtiny do dvaceti jazyků a v případě potřeby přidat právě překlady do jazyka zulu při zachování stejného standardu zpracování překladu a jeho kvality. Naše překlady mají sloužit hlavně uživateli dané aplikace. Proto je pro nás schopnost dodat kompletní řešení samozřejmostí. Není nic lepšího než umožnit, aby si uživatel z například z Bolivie stáhl americkou aplikaci a plně jí využil. Proto nás naše práce tak baví, protože jsme v ní prostě dobří.

Komplexní řešení

Komplexní řešení

Texty, audio a doplňkové materiály přeložíme v rámci jednoho projektu.

Stabilní překladatelský tým

Stabilní překladatelský tým

Na překladech spolupracují stále stejní projektoví manažeři, překladatelé, oboroví i jazykový experti. Hlavní světové jazyky. Realizujeme překlady a lokalizace ve 426 jazykových mutacích.

Hlavní světové jazyky

Hlavní světové jazyky

Realizujeme překlady a lokalizace ve 200 jazykových mutacích.

Databáze dodavatelů z herního prostředí

Databáze dodavatelů z herního prostředí

Disponujeme prověřenými a zkušenými překladateli, kteří danému odvětví rozumí.

Kontrola a testování

Kontrola a testování

Finální produkt prochází několikastupňovou kontrolou a testováním.

Zabezpečení konzistence terminologie a stylu

Zabezpečení konzistence terminologie a stylu

Náš specializovaný software zajistí konzistenci napříč celou hrou.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH