Máme 25 let zkušeností s překladem více než dvou set kombinací jazyků 

Už dávno nejsme jen překladatelská agentura. Jsme překladatelská společnost, která působí po celém světě. Důkazem jsou spokojení zákazníci od Severní Ameriky až po Oceánii.

Be Understood

Široká nabídka jazyků, jazykových služeb a zavedené standardy potvrzené mezinárodní certifikací z nás dělají předního hráče na trhu překladů a tlumočení

Pravidelně překládáme a tlumočíme v předních světových jazycích. To znamená, že vám bez problémů zajistíme překlady z a do angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, španělštiny, slovenštiny, japonštiny, čínštiny, ale také zuluštiny, inuitštiny, mongolštiny a řady dalších.

Světové společnosti již nehledají partnera, který jim umí přeložit nebo odtlumočit pouze jazyky v kombinaci s jazykem sídla překladatelské agentury. V průběhu let jsme se stali partnerem pro společnosti, které od nás nakonec ani češtinu nechtějí. Standardně dodáváme zákazníkovi ze Spojených států amerických překlady mobilních aplikací z angličtiny do dvaceti jazyků a v případě potřeby umíme přidat také překlady do zuluštiny při zachování stejného standardu zpracování překladu a jeho kvality. Naše překlady mají sloužit hlavně uživatelům dané aplikace. Proto je pro nás schopnost dodat kompletní řešení samozřejmostí. Není nic lepšího než umožnit, aby si uživatel například z Bolívie stáhl americkou aplikaci a plně ji využil. Naše práce nás proto tak baví, že jsme v ní prostě dobří.

Komplexní řešení

Komplexní řešení

Texty, audio a doplňkové materiály přeložíme v rámci jednoho projektu.

Stabilní překladatelský tým

Stabilní překladatelský tým

Na překladech spolupracují stále stejní projektoví manažeři, překladatelé, oboroví i jazykový experti. Hlavní světové jazyky. Realizujeme překlady a lokalizace ve 426 jazykových mutacích.

Hlavní světové jazyky

Hlavní světové jazyky

Realizujeme překlady a lokalizace ve 200 jazykových mutacích.

Databáze dodavatelů z herního prostředí

Databáze dodavatelů z herního prostředí

Disponujeme prověřenými a zkušenými překladateli, kteří danému odvětví rozumí.

Kontrola a testování

Kontrola a testování

Finální produkt prochází několikastupňovou kontrolou a testováním.

Zabezpečení konzistence terminologie a stylu

Zabezpečení konzistence terminologie a stylu

Náš specializovaný software zajistí konzistenci napříč celou hrou.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH