Překládáme software, mobilní aplikace i cokoliv z IT

Rozšiřte svou uživatelskou základnu prostřednictvím podpory dalších jazyků.

Be Understood

Zajistíme překlad i lokalizaci vašeho softwaru

Většina softwaru má nadnárodní ambice, které překračují hranice jednoho jazyka. Díky našemu profesionálnímu překladu oslovíte mnohem více potenciálních zákazníků.

Jednotlivé textové položky se vyskytují v programu často samostatně a není tedy možné pochopit jejich význam z okolního textu na obrazovce. Proto klademe speciální důraz na přesnost a výstižnost překladu každé textové položky.

Společně s překladem softwaru pamatujeme také na dodatečné dokumenty, které se k němu vážou. Uživatelské příručky, návody a nápovědy musí používat stejné termíny a názvosloví jako software, proto je optimální překládat všechny texty společně.

Díky profesionální lokalizaci se zákazníci ve vašem softwaru nikdy neztratí.

Proces lokalizace zahrnuje celou řadu komplexních technických a lingvistických činností. Nejdříve provedeme analýzu vnitřní architektury softwaru a umístění textů k překladu, poté text extrahujeme a sjednotíme terminologii a styl s ohledem na předchozí verze programu. Po překladu upravíme délky textu vzhledem k velikosti ovládacích prvků pro dobrou čitelnost a přehlednost lokalizovaného produktu. Na závěr otestujeme lokalizované verze a ověříme jejich funkčnost.

 

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Dlouholeté know-how

Dlouholeté know-how

Máme vlastní speciální lokalizační oddělení, překládáme pro velké nadnárodní společnosti (Avast, Samsung, Sony, Synology a další).

Flexibilita

Flexibilita

Umíme najít unikátní řešení pro projekty, abychom ušetřili čas a peníze a zajistili konzistentní terminologii.

Přesně stanovený lokalizační proces

Přesně stanovený lokalizační proces

Díky systematické práci nám neunikne žádný detail.

„One-stop shop“

„One-stop shop“

Zajistíme komplexní služby v oblasti překladu softwaru, voice-over instruktážních videí nebo manuálů.