Ukrajinština srozumitelně pro celý svět

Potřebujete přeložit pracovní nebo nájemní smlouvu nebo třeba překlad se soudním ověřením? Chystáte školení nebo se připravujete na konferenci a chcete, aby vám ukrajinští kolegové či zaměstnanci rozuměli? Naši překladatelé i tlumočníci rozumí a pomohou porozumět i vám.

Be Understood

Ukrajině nablízku s našimi jazykovými službami

Uvědomujeme si důležitost překladů i tlumočení ukrajinského jazyka. Rychlost a komplexnost našich služeb jsou pro nás klíčové.

Tento východoslovanský jazyk se stal žádaným napříč mnoha různými odvětvími. Potřebujete překlad pracovní smlouvy nebo online tlumočení u lékaře? Rádi vám při řešení každodenních situací podáme pomocnou ruku. Srozumitelný překlad i bezstarostný průběh celého procesu je samozřejmostí. Zajistíme překlad nebo tlumočení ukrajinštiny na míru vašim potřebám a požadavkům.

Zkušenosti

Zkušenosti

Máme desítky let zkušeností s překlady a tlumočením do ukrajinštiny. Realizovali jsme všechny typy projektů: od jednorázové po několikaleté spolupráce.

Široká nabídka služeb

Široká nabídka služeb

Z ukrajinštiny realizujeme překlady, soudně ověřené překlady, tlumočení, korektury, lokalizace webových stránek a další.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci