Máme řešení pro váš web,
e‑shop, aplikace či
e‑learning.

Expandujete do zahraničí a stavíte web? Potřebujete vzdělávat své zaměstnance v cizím jazyce, nebo máte skvělou aplikaci, s kterou se chystáte prorazit na zahraniční trhy? Nabízíme řešení, díky kterému budete srozumitelní po celém světe.

Be Understood

Řešení pro váš web zahrnuje internacionalizaci vašich textů, konzultaci k přípravě formátů a následnou lokalizaci. Jedná se o komplexní proces, který máme v malíku, a proto se stane z implementace nové jazykové mutace na váš web rychlá a efektivní záležitost.

Samozřejmostí je také SEO překlad, díky kterému bude vaše služba či výrobek snadno dohledatelná, a dostane se tak k vašim zákazníkům.

Pomůžeme vám s uvedením vaší aplikace či softwaru na zahraniční trhy. Doba, kdy se softwarové řetězce překládaly vykopírované v tabulkách je pryč. My přicházíme s efektivním řešením, kdy si dokážeme poradit s každým strukturovaným zdrojovým souborem. Samotným překladem aplikace či softwaru ale nekončíme, můžeme nabídnout překlady relevantních návodů, nápovědy a dalších materiálů.

Vzdělávání je nezbytnou součástí dnešní zrychlené doby, která nahrává moderním formátům a způsobům vzdělávání. Využijte naše řešení pro e‑learning a poskytujte vzdělání po celém světě.

Rádi Vám pomůžeme s lokalizací e‑learningových platforem nebo videí do téměř jakéhokoliv jazyka. Zajistíme pro Vás přepis audio nahrávek nebo audio stop do psané podoby. Výsledný textový dokument můžete využít k vytvoření titulků, pro překlad obsahu videa a uveřejnění na webu či jako scénář pro následný dabing.

Pokud se se svým internetovým obchodem chystáte expandovat do zahraničí, neváhejte se na nás obrátit. Máme řešení pro váš e‑shop, a nejen to. Ať už jste vývojář, marketingová společnost nebo provozujete právě e‑shop, pomůžeme vám zvýšit tržby na trhu, na kterém chcete služby poskytovat.

Po analýze vašich potřeb, trhu, na který cílíte, i způsobu vaší komunikace, vám připravíme nabídku řešení lokalizace vašeho e‑shopu a strukturu služeb, které povedou k úspěšnému nasazení obsahu ve vaší cílové zemi. Připravíme vám také překlady nápovědy, znalostní báze, podpory nebo FAQ. Nezapomínáme ani na SEO překlad.

Sestavíme pro vás kompletní překladatelský tým s ohledem na vaše požadavky pro daný jazyk nebo trh.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci