Máme řešení pro váš web,
e-shop, aplikace či
e-learning.

Expandujete do zahraničí a stavíte web? Potřebujete vzdělávat své zaměstnance v cizím jazyce, nebo máte skvělou aplikaci, s kterou se chystáte prorazit na zahraniční trhy? Nabízíme řešení, díky kterému budete srozumitelní po celém světe.

Be Understood

Řešení pro váš web zahrnuje internacionalizaci vašich textů, konzultaci k přípravě formátů a následnou lokalizaci. Jedná se o komplexní proces, který máme v malíku, a proto se stane z implementace nové jazykové mutace na váš web rychlá a efektivní záležitost.

Samozřejmostí je také SEO překlad, díky kterému bude vaše služba či výrobek snadno dohledatelná, a dostane se tak k vašim zákazníkům.

Pomůžeme vám s uvedením vaší aplikace či softwaru na zahraniční trhy. Doba, kdy se softwarové řetězce překládaly vykopírované v tabulkách je pryč. My přicházíme s efektivním řešením, kdy si dokážeme poradit s každým strukturovaným zdrojovým souborem. Samotným překladem aplikace či softwaru ale nekončíme, můžeme nabídnout překlady relevantních návodů, nápovědy a dalších materiálů.

Vzdělávání je nezbytnou součástí dnešní zrychlené doby, která nahrává moderním formátům a způsobům vzdělávání. Využijte naše řešení pro e-learning a poskytujte vzdělání po celém světě.

Rádi Vám pomůžeme s lokalizací e-learningových platforem nebo videí do téměř jakéhokoliv jazyka. Zajistíme pro Vás přepis audio nahrávek nebo audio stop do psané podoby. Výsledný textový dokument můžete využít k vytvoření titulků, pro překlad obsahu videa a uveřejnění na webu či jako scénář pro následný dabing.

Pokud se se svým internetovým obchodem chystáte expandovat do zahraničí, neváhejte se na nás obrátit. Máme řešení pro váš e-shop, a nejen to. Ať už jste vývojář, marketingová společnost nebo provozujete právě e-shop, pomůžeme vám zvýšit tržby na trhu, na kterém chcete služby poskytovat.

Po analýze vašich potřeb, trhu, na který cílíte, i způsobu vaší komunikace, vám připravíme nabídku řešení lokalizace vašeho e-shopu a strukturu služeb, které povedou k úspěšnému nasazení obsahu ve vaší cílové zemi. Připravíme vám také překlady nápovědy, znalostní báze, podpory nebo FAQ. Nezapomínáme ani na SEO překlad.

Sestavíme pro vás kompletní překladatelský tým s ohledem na vaše požadavky pro daný jazyk nebo trh.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH