„Aspena splňuje naše požadavky na kvalitní překladatelské služby,“ říká nejen o překladech beletrie nakladatelství INFOA.

O nakladatelství INFOA

Nakladatelství INFOA vzniklo v roce 1992 a již od svého vzniku jsme se zaměřili především na jazykovědné publikace. Během několika let jsme vydali více než 300 vlastních jazykových publikací a vybudovali rozsáhlou distribuční sít. Dnes nabízíme téměř 2 000 vlastních publikací, převážně knih pro děti, učebnic a doplňků pro výuku jazyků a také bohatý výběr zahraničních nakladatelství. Kromě území České republiky máme svou pobočku také na Slovensku.

Hlavní část naší nabídky tvoří knihy pro výuku jazyků, jako je angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, italština. Najdete zde také širokou nabídku knih pro děti – obrázková leporela, naučné a jazykové knížky pro děti nebo zábavné sešity s aktivitami pro volný čas.

Pro překlady využíváme kvalitního dodavatele, kterým je Aspena

Aspena pro nás zpracovává překlady a předtiskovou korekturu německého a českého jazyka zejména u beletristických knih. Spolehlivost, bezchybnost a rychlost překladu jsou pro nás zásadní a všechny tyto požadavky Aspena splňuje.

Svým zpracováním překladů Aspena vyniká, a proto tuto společnost můžeme doporučit a těšíme se na další spolupráci.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci