Technické překlady manuálů a aplikací pro Hikvision Europe

Firma provozuje více než 30 domácích poboček v Číně a 28 dceřiných společností po celém světě, k nimž patří také společnost Hikvision Europe, pro kterou realizujeme technické překlady manuálů a aplikací z anglického do českého jazyka, ve většině případů včetně jazykové korektury.

Snižování nákladů na překlady pomocí překladatelských softwarů

Společnost Hikvision Digital Technology Co., Ltd. byla založena v Číně v roce 2001 a je největším světovým výrobcem a dodavatelem produktů pro kamerové systémy, videodohledové systémy, elektronické zabezpečovací systémy a přístupové systémy. Společnost nyní po celém světě zaměstnává více než 20 tisíc zaměstnanců včetně 9 tisíc vývojových inženýrů.

Firma provozuje více než 30 domácích poboček v Číně a 28 dceřiných společností po celém světě, k nimž patří také společnost Hikvision Europe, pro kterou realizujeme technické překlady manuálů a aplikací z anglického do českého jazyka, ve většině případů včetně jazykové korektury. Jedná se zejména o manuály k zařízením, jako jsou kamery a interkomy. S ohledem na povahu překládaných materiálů je pro firmu Hikvision Europe klíčové správné a jednotné použití terminologie. Disponujeme speciálními překladovými nástroji CAT, které nejen zajišťují jednotnou terminologii, ale především snižují náklady na vyhotovení překladu až o polovinu.

Na naši spolupráci si klient cení profesionálního přístupu zkušených projektových manažerů. Ti vždy navrhnou optimální řešení, které šetří klientův čas i peníze. Překlady jsou vždy vyhotoveny ve vysoké kvalitě a v dohodnutém termínu.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci