Tlumočení online: Propojení jazyků a kultur bez ohledu na vzdálenost

Zařídíme tlumočení obchodní schůzky po telefonu. Spolehlivě odtlumočíme videokonferenci s vaším obchodním partnerem. S tlumočením na dálku máme bohaté zkušenosti. 

Be Understood

Tlumočení na dálku od profesionálních tlumočníků

Tlumočení na dálku úzce souvisí s rozvojem online telekomunikačních technologií, který jde ruku v ruce s potřebou zákazníků tlumočit rychle a efektivně bez fyzické přítomnosti tlumočníka.

Tlumočíme na dálku ve více než 200 jazykových kombinacích. Tlumočení obchodní schůzky do angličtiny? Rozsáhlé tlumočení videokonference do němčiny? To vše umíme. Naši tlumočníci jsou jazykově vybavení profesionálové s odbornou znalostí a potřebným technickým zázemím.

Jaké jsou výhody online tlumočení konference? Vidíte tlumočníka a on vidí vás a je tak schopen sledovat dění v konferenční místnosti. Vizuální kontakt je pro tlumočníka důležitý a zajišťuje vysokou kvalitu tlumočení. Tlumočník si během tlumočení může dělat poznámky, popř. využívá referenční materiály, reaguje pružně a rychle. Zákazník nemusí hradit další náklady spojené s tlumočením, jako je cestovné nebo stravné tlumočníka.

 

Komplexní řešení

Komplexní řešení

Tlumočíme po telefonu, Skypu nebo jiné zvolené platformě. Postaráme se o vše potřebné.

Stabilní tlumočnický tým

Stabilní tlumočnický tým

Naši tlumočníci jsou skuteční odborníci. Mají nejen potřebné jazykové znalosti, ale také odborné znalosti, které garantují vysokou kvalitu tlumočení.

Hlavní světové jazyky

Hlavní světové jazyky

Tlumočíme nejen z a do angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, ruštiny, ale také do méně obvyklých jazykových kombinací.

Dodržování rozpočtů a termínů

Dodržování rozpočtů a termínů

Vaše tlumočení na dálku přesně naplánujeme a o efektivní řízení se postarají naši projektoví manažeři.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci