„Již od roku 2010 je Aspena spolehlivým partnerem na vysoké profesionální úrovni.“ hodnotí spolupráci společnost BMT Medical Technology.

O společnosti BMT Medical Technology

Společnost BMT Medical Technology je výrobce laboratorní a zdravotnické techniky, od svého založení v roce 1921 se postupně přeměnila z malé regionálně orientované firmy Chirana na firmu mezinárodní BMT. V roce 1992 se stala členem evropské skupiny MMM Group, která působí na světovém trhu již od roku 1954 jako významný dodavatel systémů ve službách zdraví, vědy i výzkumu. Se svou komplexní nabídkou výrobků a služeb, sterilizačních a dezinfekčních zařízení pro nemocnice, vědecké ústavy, laboratoře a farmaceutický průmysl se MMM Group etablovala jako vynikající nositel kvality a inovací na celosvětovém trhu.

S Aspenou spolupracujeme již 13 let

Se společností ASPENA spolupracujeme od roku 2010, je to spolehlivý partner na vysoké profesionální úrovni. Využíváme překlady technické dokumentace do velkého množství jazykových mutací s potřebou technické správnosti.

Grafické zpracování překladů přímo v Adobe InDesign

Oceňujeme i možnost dodání podkladů a následný překlad přímo v programu Adobe InDesign, což nám velice usnadní následné zpracování a tisk. Splňuje také veškeré nároky na kvalitu překladů, vč. ISO 17100, i dodací lhůty.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci