Naše pražská pobočka se stěhuje

Říká se, že každá změna by měla být k lepšímu a my s tím souhlasíme. Chceme být našim zákazníkům stále nablízku, a proto se stěhujeme do moderních prostor, kde bude realizace překladatelských a tlumočnických projektů běžet jako po másle a my se na to moc těšíme. Přesto se nedokážeme ubránit nostalgii, vždyť jsme Na Pankráci 26 sídlili od roku 2003, kdy byla naše pražská pobočka založena.

 

Kde nás tedy od září najdete? Pro ty, kteří byli zvyklí se k nám zastavit osobně, máme dobrou zprávu, nestěhujeme se daleko. Najdete nás v reprezentativních kancelářích v multifunkční budově v Central Business District na Pankráci. Místo pro naši novou kancelář jsme vybírali pečlivě tak, aby se tam cítili dobře nejen naši zaměstnanci, ale také naši zákazníci.

 

Proč jsme se rozhodli právě pro toto místo?

Kancelář se nachází v moderní budově, ze které se můžete pokochat nádherným výhledem. Pokud nemáte rádi výšky, jistě Vás ohromí nadčasový design vnitřních prostor. Zajímá Vás umění? Pak se Vám bude líbit v Gallery Lounge, která Vás přenese do prostředí galerií uměleckých děl.

 

Házíme tedy nostalgii za hlavu a zveme Vás na návštěvu do naší nové kanceláře Na Strži 2102/61a, Praha 4.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci