„Největší výhodou, kterou nám Aspena nabízí, jsou její komplexní služby.“ Takto hodnotí naše překlady společnost Lucas-Nülle.

Ve společnosti Lucas-Nülle GmbH se specializujeme na novátorské vzdělávací metody a jejich integraci s technologiemi. Portfolio společnosti zahrnuje vše od tradičních vzdělávacích systémů až po e-learning. Naše vzdělávací systémy využívají nejen školy, ale také globální značky, například ke školení zaměstnanců.

Naše produkty a služby vychází z vysokých standardů, které mají kořeny v německé akademické a technické průpravě

Aspena je naším spolehlivým partnerem už od roku 2018. Poskytuje nám komplexní řešení překladu (z němčiny do češtiny a slovenštiny) pro naše e-learningové kurzy používané v lekcích pro střední školy. Největší výhodou, kterou nám Aspena nabízí, jsou její komplexní služby: předáme jí náš e-learningový kurz v němčině a vrátí nám ho přeložený a připravený k distribuci do českých a slovenských škol.

Aspena nám poskytuje také tlumočení na zakázku pro naše školení

Protože působíme v oboru vzdělávání, je naší nejvyšší prioritou jistota, že naše e-learningová videa jsou bezchybně přeložena. Proto nás těší naše spolupráce s Aspenou. Plní naše vysoká očekávání z hlediska kvality i rychlosti a díky jejím komplexním řešením nám šetří čas, který bychom jinak museli věnovat překladu.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci