Potřebujete překlady v expresních termínech? Za dodání do požadovaného termínu ručíme.

Potřebujete přeložit dokumenty okamžitě nebo třeba přes víkend, aby bylo vše hotové do začátku nového týdne? Rádi vám s takovými překlady pomůžeme, a přitom zajistíme i jeho jazykovou správnost.

Co můžete očekávat od expresních překladů?

Zpravidla se jedná o překlady vyhotovené do 24 hodin. Velkou roli v celkovém čase překladu ale hrají velikost a typ požadovaného dokumentu. Ať už se jedná o technické, marketingové nebo soudně ověřené překlady, budeme na překladu pracovat i 24 hodin denně včetně víkendů. Díky široké nabídce jazyků, kdy můžeme nabídnout až 200 jazykových kombinací, si nemusíte dělat hlavu s překladem i méně používaných jazyků. Expresní překlady angličtiny, němčiny anebo nigerokonžského jazyka Zulu vám dodáme bez problému v požadovaném termínu.

Komplexní proces, díky kterému dodáme překlad v co nejrychlejším termínu

hladký a co nejrychlejší průběh celého procesu se starají naši zkušení projektoví manažeři. Podle vašeho požadavku určí toho správného překladatele přesně pro vás a v případě jakýchkoliv otázek vám rádi poradí a zajistí veškeré vaše dodatečné požadavky, které jsou k překladu potřeba.

Víme, že je třeba se neustále zlepšovat, a proto naše technologické řešení neustále inovujeme, jak v oblasti překladů, tak i zabezpečení vámi svěřených informací. Pro rychlejší a kvalitnější překlad používáme CAT nástroje, díky kterým můžeme přeložit vaše dokumenty o to rychleji. Samozřejmě nezapomínáme na nutnost správnosti překladu, jíž docílíme jazykovou i odbornou korekturoulokalizací překladu.

Jestli vás tlačí čas a potřebujete co nejrychleji přeložit dokumenty, neváhejte se na nás obrátit a kontaktujte nás na e-mailu, telefonicky nebo navštivte některou z našich poboček.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci