Překlad je pro nás komplexní službou

Na základě vašich potřeb navrhneme optimální řešení, díky kterému vám budou rozumět zákazníci kdekoliv na světě.

Be Understood

Vyhlásili jsme válku doslovným překladům. V našem podání je překlad obsahu komplexní službou, která vede k minimalizaci informačního šumu a k přirozenému přijetí překladu rodilým mluvčím.

Při realizaci překladu klademe důraz nejen na výběr vhodného překladatele, ale také na nezbytné jazykové služby, jako je jazyková korektura, odborná korektura nebo lokalizace.

Naši zkušení projektoví manažeři vám nabídnou optimální řešení s ohledem na povahu vašeho obsahu. Váš překlad kompletně zajistíme tak, abyste nemuseli být zataženi do složitého systému řešení. Mimo jiné pro vás zajistíme i vyhotovení soudních překladů.

Jsme časově flexibilní, vyhotovujeme překlady v expresních termínech. V případě potřeby náš tým pracuje 24 hodin denně!

Zpracováváme překlady ve velkém množství souborů v různých formátech. Díky systematicky řízenému postupu máme neustálou kontrolu nad každým krokem procesů a specifickými požadavky. Pravidelně se školíme a komplexně se vzděláváme.

Neustále investujeme do technologického řešení a zabezpečení. Veškeré informace, které obdržíme od zákazníka, jsou tak u nás v naprostém bezpečí.

Na trhu působíme více než 25 let. Za tu dobu jsme stihli realizovat více než 230 tisíc projektů.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Zkušenosti

Zkušenosti

Máme desítky let zkušeností s jazykovými službami. Realizovali jsme všechny typy projektů: od jednorázové po několikaleté spolupráce.

Projektový tým

Projektový tým

Každý projekt řídí projektový tým, který zajistí dodržení stanovených termínů a rozpočtů.

Kompletní nabídka služeb

Kompletní nabídka služeb

Vyhotovíme překlady, připravíme glosáře, zajistíme korektury, lokalizace audio a video obsahu, testování i následnou kontrolu.

200 jazykových kombinací

200 jazykových kombinací

Pracujeme v padesáti hlavních jazycích a jejich kombinacích.

PODLE VAŠICH POŽADAVKŮ ZAJISTÍME JAKOUKOLIV JAZYKOVOU KOMBINACI I V JAZYCÍCH MIMO UVEDENÝ PŘEHLED

SEZNAM JAZYKŮ

albánština, angličtina, arabština, arménština, běloruština, bengálština, bosenština, bulharština, čeština, čínština, dánština, estonština, finština, francouzština, gruzínština, hebrejština, hindština, holandština, chorvatština, indonéština, italština, japonština, kazaština, korejština, latina, litevština, lotyština, maďarština, makedonština, moldavština, mongolština, němčina, norština, perština, polština, portugalština, rumunština, ruština, řečtina, slovenština, slovinština, srbština, španělština, švédština, thajština, turečtina, ukrajinština,urdština, valonština, vlámština