Angličtina

Potřebujete přeložit anglickou smlouvu? Hledáte tlumočníka na konferenci pro anglicky mluvící účastníky? Překlady angličtiny jsme za 25 let existence dostali na špičkovou úroveň. Miliony přeložených slov a tisíce spokojených zákazníků hovoří sami za sebe.

Be Understood

Překládáme a tlumočíme z a do angličtiny v kombinaci s 50 jazyky

Veškeré překlady a tlumočení do angličtiny pro vás realizuje zkušený projektový tým, který se opírá o stovky léty prověřených překladatelů.

Vaše překlady smluv, manuálů či webových stránek budou vždy ve vysoké kvalitě a tlumočení obchodní schůzky z angličtiny proběhne na profesionální úrovni. Zakládáme si na rychlosti a umění naslouchat vašim potřebám. Zařídíme pro vás překlad vysoce odborného manuálu, ale také expresní překlad rodného listu.

Zkušenosti

Zkušenosti

Máme desítky let zkušeností s překlady a tlumočením do angličtiny. Realizovali jsme všechny typy projektů: od jednorázové po několikaleté spolupráce.

Široká nabídka služeb

Široká nabídka služeb

Z angličtiny realizujeme překlady, soudně ověřené překlady, tlumočení, korektury, lokalizace webových stránek a další. Překlady z angličtiny do češtiny a z češtiny do angličtiny vyhotovíme vždy kvalitně a v požadovaném termínu.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci