Překlady a tlumočení online? Ano, to umíme. Jsme tady pro vás už 25 let 

Nabízíme překlady a tlumočení online. Zajistíme pro vás tlumočení po telefonu nebo Skypu. Postaráme se o vaše překlady, včetně soudního překladu, který dorazí včas přímo na váš stůl. 

 

Be Understood

Nejsme Google překladač ani online slovník. Jsme překladatelská společnost, která zajistí veškeré vaše překlady online, a to včetně soudních překladů. 

Potřebujete soudní překlad? Jak to bude vypadat? 

Kontaktujte naši pobočku v Brně, Praze či Bratislavě a dejte nám vědět, že potřebujete soudní překlad. Stačí poslat e‑mail nebo nám zavolat. Naše projektové manažerky vás budou informovat o přesném postupu. Zařídíme pro vás vše potřebné, jako je notářské ověření dokumentu nebo doručení vyhotoveného překladu přímo na váš stůl. 

 

S tlumočením přes telefon nebo Skype máme bohaté zkušenosti. Přenechte svoje online tlumočení na nás a my zajistíme jeho vysokou kvalitu.  

Potřebujete tlumočení obchodní schůzky nebo videokonference? Jednáte se zákazníkem a musíte detailně probrat smlouvu? Zajistíme pro vás rychlé a spolehlivé tlumočení na dálku. Naši projektoví manažeři se postarají o celou realizaci. 

 

Překládáme a tlumočíme pro vás už 25 let.  

Už 25 let překládáme a tlumočíme do více než 200 jazykových kombinací. Naší hlavní obchodní strategií je orientace na zákazníka, rychlost a flexibilita. Máme za sebou více než 230 000 přeložených projektů, překládáme více než 80 oborů. Překládáme nejen z a do angličtiny, němčiny, slovenštiny, češtiny nebo ruštiny, ale také do neobvyklých jazyků jako je zulu. 

 

Pravidelně překládáme více než 80 oborů.  

Přeložíme technický manuál, účetní uzávěrku nebo knížku pro děti. Máme dostatek kvalitních a ověřených dodavatelů, kteří jsou nejen jazykoví specialisté, ale také se orientují v odborné terminologii. Vy si pak můžete být jisti, že vaše uživatelská příručka bude jasná a srozumitelná a nikdo se tak v překladu neztratí.  

 

200 jazykových kombinací

200 jazykových kombinací

Díky množství jazykových variací můžeme spojit vaše služby nebo produkt s téměř jakýmkoliv spotřebitelem na světě.

Dodržování rozpočtů a termínů

Dodržování rozpočtů a termínů

Čas jsou peníze. Díky zkušenostem s jinými obory pro vás nastavíme ty nejefektivnější postupy.

Kvalita

Kvalita

Vzděláváme se, dbáme na kvalitu. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Jako jedna z prvních společností jsme získali certifikát ČSN EN ISO 17100 pro lokalizační oddělení.

Projektové řízení

Projektové řízení

Věříme, že nám rádi přenecháte řízení celé řady překladatelských a lokalizačních procesů. Pokud nechcete, nebudete zataženi do problematického systému řešení.

Správa a řízení projektů

Správa a řízení projektů

Disponujeme zkušeným týmem projektových manažerů, kteří se postarají o kompletní řízení vašeho projektu.

Zabezpečené workflow

Zabezpečené workflow

Udržíme obsah v tajnosti a bezpečí i přesto, že k němu chcete mít kdykoliv přístup. Neustále investujeme do technologického cloudového řešení a softwaru jazykových služeb. Když je potřeba, pořídíme si vaše řešení a naučíme se jej používat.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci