Překlady pro přední českou společnost vyrábějící sportovní oblečení ALPINE PRO a.s.

Pro ALPINE PRO a.s. pravidelně překládáme texty týkající se sortimentu výrobků například do polštiny, ruštiny či angličtiny, a to také v expresních termínech.

Expresní překlady s využitím překladových nástrojů

Společnost ALPINE PRO a.s. jako jedna z předních českých společností vyrábějících a distribuujících sportovní a outdoorové oblečení, vybavení a obuv, která působí na trhu v celé řadě světových zemí, každodenně naráží na potřebu překladu z/do různých světových jazyků. V roce 2010 ALPINE PRO a.s. navázala spolupráci s naší překladatelskou společností.

Pro ALPINE PRO a.s. pravidelně překládáme texty týkající se sortimentu výrobků například do polštiny, ruštiny či angličtiny, a to také v expresních termínech. V dokumentech se často opakuje stejná či podobná terminologie a vzhledem k tomu, že klient trvá na dodržení jednotlivých a přesných termínů ve vyhotovených překladech, používáme k překladům speciální překladové nástroje, které terminologickou jednotnost zajistí. Při jejich využití se klientovi sníží také náklady na překlad.

Řekli o nás: Věříme, že naše spolupráce s Aspenou bude v budoucnu pokračovat v podobném duchu jako doposud a vždy budeme moci doporučit její služby i dalším klientům hledajícím dodavatele vysoce kvalitních překladatelských služeb, jehož zaměstnanci se vždy snaží uspokojit i nejnáročnější požadavky svých klientů.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci