Překlady pro specialistu v oblasti elektra, společnost Electro World

Pro společnost Electro World zajišťujeme především překlady manuálů sloužících pro zaměstnance z/do běžných jazyků, jako je angličtina, ale také například ze skandinávských jazyků, jako je norština či dánština.

Překlad kompletního manuálu pro evidenci zakázek v rozsahu 180 normovaných stran z norštiny do češtiny

Electro World je jedním z největších evropských a lokálních řetězců zaměřených na prodej elektrotechniky a elektrospotřebičů. Electro World je dceřinou společností slovenské firmy NAY, a.s. a v současnosti tak zákazníci mohou využít služeb celkem 18 velkoprodejen Electro World v České republice a 33 prodejen Nay Elektrodom na Slovensku. 

Pro společnost Electro World zajišťujeme především překlady manuálů sloužících pro zaměstnance z/do běžných jazyků, jako je angličtina, ale také například ze skandinávských jazyků, jako je norština či dánština. Mimo jiné jsme realizovali překlad kompletního manuálu systému pro evidenci zakázek v rozsahu 180 normovaných stran z norštiny do češtiny, včetně grafického zpracování, nebo překlad 270 normovaných stran produktových manuálů k elektrotechnickému zboží z češtiny do angličtiny.

Řekli o nás: U Aspeny se vždy můžeme spolehnout nejen na kvalitu služeb, ale také na přesné dodržení smluvených termínů dodání, profesionální přístup a ochotu ze strany jejich zaměstnanců, a proto můžeme služby této společnosti bez váhání doporučit také dalším klientům.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci