Tlumočení od zkušených a kvalifikovaných tlumočníků

Pomůžeme vám zrealizovat tlumočení jak menší obchodní schůzky, tak i rozsáhlejší tlumočení s využitím tlumočnické techniky.

Be Understood

Zjistit cenu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zajistíme, aby vám rozuměl každý

Zajistíme tlumočení pro všechny vaše příležitosti. Ať již při komornějších obchodních jednáních, školeních, ve výrobních provozech, při vysoce specializovaných odborných zasedáních (konsekutivní) nebo při konferencích, přednáškách, prezentacích či jiných akcích s větším počtem účastníků (simultánní).

Tlumočníka vybíráme vždy pro konkrétní projekt na základě jeho zkušeností a odbornosti, vždy se ale můžete spolehnout na jeho profesionální přístup. Chceme, aby se tlumočník stal součástí vašeho obchodního jednání a přispěl tak k jeho úspěšnému průběhu.

Zajišťujeme také tlumočení na dálku. Potřebujete zavolat do zahraničí? Tlumočit při videokonferenci? Naši projektoví manažeři se postarají o celou realizaci. Při soudním jednání či jednání u notáře vám rádi najdeme soudního tlumočníka. Při výběru dbáme především na jeho přesnost a znalost právnické terminologie.

Pokud si nejste jisti, který typ tlumočení zvolit, naši zkušení projektoví manažeři vám pomohou se v dané problematice zorientovat a nabídnou vhodné řešení.

Tlumočení na míru vašim požadavkům

Tlumočení na míru vašim požadavkům

Kompletní řízení tlumočnického projektu můžete nechat na nás. Postaráme se o veškeré doprovodné služby, jako je zajištění tlumočnické techniky či překlad doprovodných materiálů.

Máme bohaté zkušenosti a nebojíme se nových výzev

Máme bohaté zkušenosti a nebojíme se nových výzev

Mimo jiné jsme zajistili simultánní tlumočení na Mistrovství světa v atletice pro tři sta účastníků do čtyř evropských jazyků. Jeho bezchybný průběh jsme realizovali během víkendu.

Poskytujeme kompletní servis

Poskytujeme kompletní servis

Zajistíme doprovodné služby, jako je tlumočnická technika nebo překlady doprovodných materiálů.

Dodržování rozpočtů a termínů

Dodržování rozpočtů a termínů

Vaše tlumočení přesně naplánujeme a efektivně uřídíme prostřednictvím našich projektových manažerů.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

 

Naši zákazníci