Trenkwalder, lídr v oblasti lidských zdrojů

Vzhledem k tomu, že společnost Trenkwalder působí jak v České republice, tak i v zahraničí, hledala důvěryhodného a především flexibilního partnera v oblasti překladatelských služeb.

Překlady smluv a obchodních podmínek během jednoho dne

Už tři dekády je firma Trenkwalder důvěryhodným partnerem na současném trhu práce. Vedoucí postavení na trhu ve střední Evropě, úzce spolupracující síť mezinárodních poboček a také znalost regionálních trhů patří k důvodům, proč je strategickým partnerem nejen mezinárodních, ale i malých a středních firem, které očekávají efektivitu a transparentnost ve všech procesech.

V databázi Trenkwalder najdete 200 tisíc kandidátů, přičemž v současnosti spojuje 50 tisíc lidí s 15 tisíci podniky. Působí ve více než 250 pobočkách v 17 evropských zemích.

Vzhledem k tomu, že společnost Trenkwalder působí jak v České republice, tak i v zahraničí, hledala důvěryhodného a především flexibilního partnera v oblasti překladatelských služeb. Vyžadují rychlé a bezchybné překlady obchodních podmínek, návrhů smluv a dalších dokumentů z oblasti práva, managementu či ekonomie. Překlady požadují v některých případech vyhotovit v expresním termínu, výjimkou nejsou překlady realizované během jednoho dne, a to do různých jazyků, jako jsou angličtina, němčina, rumunština či francouzština.

Společnost Trenkwalder dbá na tradice a zkušenosti, proto si vybrala Aspenu, která může právě tradici a zkušenosti nabídnout. Společnost Trenkwalder na společné spolupráci oceňuje, že služby poskytované naší společností jsou vysoce kvalitní. Samozřejmostí je pro nás dodržování rozpočtů či termínů, stejně jako fakt, že dokumenty, které u nás nechávají naši klienti překládat, jsou uchovány v bezpečí.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci