Kvalitní technické překlady pro společnost Valmet

„Překlady jsou vždy dodány včas a v požadované kvalitě. V neposlední řadě musíme ocenit projektový tým, který se o naše zakázky stará. Komunikace je rychlá a na vysoké úrovni.
Naši dosavadní spolupráci tak hodnotíme velmi pozitivně a věříme, že bude i nadále pokračovat,“ takové hodnocení naší dlouhodobé spolupráce od senior manažerky ze společnosti Valmet nás potěšilo.

Společnost Valmet je předním světovým vývojářem a dodavatelem technologií, zařízení a služeb pro sektory zpracování celulózy, papíru a energetiky.

Naše spolupráce začala v roce 2014. Realizujeme především technické překlady dokumentů a manuálů z angličtiny do češtiny, slovenštiny a rumunštiny. Pro zajištění jednotné terminologie jsou překlady realizovány pomocí CAT nástrojů, což je pro tento typ překladů štěžejní.

technickými překlady do více než 200 jazykových kombinací máme bohaté zkušenosti. Také potřebujete přeložit manuál? Zajímá vás cena překladu? Nebo se jen potřebujete poradit? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky a náš zkušený projektový tým se postará o vše potřebné.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Naši zákazníci