Zajišťujeme široké spektrum jazykových služeb pro firmy i jednotlivce.

Nabízené jazykové služby se nelimitují pouze na překlady, lokalizace a tlumočení.

 

 

Be Understood

Nabízíme také korektury, soudní překlady nebo dabing

Spektrum našich jazykových služeb je velmi široké. Překlad, lokalizace a tlumočení je základ všeho, co realizujeme, ale bez dalších kroků bychom nemohli nabízet komplexní řešení. Korektury jsou nedílnou součástí překladatelského procesu a bez nich nelze překlady publikovat. Základem dabingu je také překlad, ale bez přepisu textů a následného namluvení by služba nebyla kompletní.

Překládáme ve 200 jazykových kombinacích za pomoci nejnovějších technologických nástrojů, které pomohou zajistit jak odbornou terminologii, tak jednotnost přeložených výrazů. Překládáme webové stránky i úřední dokumenty vyžadující „kulaté razítko“.

Pokud se jedná o jazykové služby, rádi je zajistíme a díky více než dvacetiletým zkušenostem víme, jak dodržet termín a rozpočet i u netradičních projektů.

Všechny jazykové služby realizujeme stejně zodpovědně.

Pro zákazníka vždy připravíme optimální řešení na míru jeho potřebám. Náš zákazník nemusí přesně vědět, jaké služby jeho poptávka potřebuje. Projektoví manažeři nejlépe ví, jaké kroky jsou potřeba a jaký bude konečný výsledek.

Zákazníkovi veškeré služby v návrhu řešení vysvětlíme, sdělíme, proč jsou potřebné a jak bude vypadat výsledek. Nezatahujeme ho zbytečně do složitých překladatelských procesů a dohlédneme na dodržení termínů a rozpočtů.

MÁME TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ,
STAŇTE SE JEDNÍM Z NICH

Pravidelně překládáme 80 oborů

6 základních pilířů společnosti

200 jazykových kombinací

200 jazykových kombinací

Díky množství jazykových variací můžeme spojit vaše služby nebo produkt s téměř jakýmkoliv spotřebitelem na světě.

Dodržování rozpočtů a termínů

Dodržování rozpočtů a termínů

Čas jsou peníze. Díky zkušenostem s jinými obory pro vás nastavíme ty nejefektivnější postupy.

Kvalita

Kvalita

Vzděláváme se, dbáme na kvalitu. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Jako jedna z prvních společností jsme získali certifikát ČSN EN ISO 17100 pro lokalizační oddělení.

Projektové řízení

Projektové řízení

Věříme, že nám rádi přenecháte řízení celé řady překladatelských a lokalizačních procesů. Pokud nechcete, nebudete zataženi do problematického systému řešení.

Správa a řízení projektů

Správa a řízení projektů

Disponujeme zkušeným týmem projektových manažerů, kteří se postarají o kompletní řízení vašeho projektu.

Zabezpečené workflow

Zabezpečené workflow

Udržíme obsah v tajnosti a bezpečí i přesto, že k němu chcete mít kdykoliv přístup. Neustále investujeme do technologického cloudového řešení a softwaru jazykových služeb. Když je potřeba, pořídíme si vaše řešení a naučíme se jej používat.